Witaj, Zaloguj

Kategorie

Zanim zakupią Państwo przedmioty w naszej hurtowni zapraszam do zapoznania się z podstawowymi zasadami które ułatwią nam współpracę oraz zminimalizują czas wysłania do Państwa przesyłki z zakupionym towarem.

Regulamin Hurtowni Internetowej Erotic-Hurt.pl

 1. Hurtownia mieści się w Tarnowie przy ulicy Krakowskiej 8. Nazwa firmy to F.H. Big-Tom NIP: 873-262-38-97 REGON: 851800500. Jestesmy wpisani do ewidencji działalności gospodarczej pod nr 20246/2000. W ofercie sklepu znajdują się akcesoria erotyczne, afrodyzjaki, kremy  oraz feromony. Artykuły z naszego sklepu są dostępne  tylko dla firm prowadzących działalność gospodarczą, nie sprzedajemy towaru detalicznie osobom fizycznym.
 2. Nowi klienci zobowiązani są do przesłania na adres mailowy hurtowniaerotyczna@gmail.com  kopii dokumentu nadania NIP oraz wpisu do ewidencji działalności gospodarczej. Dopiero po jego otrzymaniu konto zostanie aktywowane i będą możliwe zakupy w hurtowni.
 3. Przedmiotem sprzedaży internetowej są produkty przedstawione w sklepie Erotic-Hurt.pl w chwili złożenia zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, odwoływanie lub ograniczenie części oferty, czasu trwania promocji i wyprzedaży lub wprowadzanie zmian bez podania przyczyny.
 4. Ceny są podane w polskich złotych, nie zawierają one kosztów pakowania i przesyłki które są podawane osobno przy składaniu zamówienia. 
  Zarówno ceny każdego towaru jak podane koszty przesyłki są wiążące dla obu stron w chwili składania zamówienia.
 5. Hurtownia zastrzega sobie prawo do weryfikacji podanych przez Państwa danych. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: hurtowniaerotyczna@gmail.com lub telefonicznie     014 626 3210 tel. komórkowy: 888 239 625 lub poprzez wypełnienie formularza kontaktowego w naszym serwisie.
 6. Wszystkie przesyłki wysyłamy za pośrednictwem  firmy kurierskiej  Siódemka .Koszty wysyłki Kurier - Wpłata na konto  20zł, Pobranie 20zł.

Prosimy o nie dokonywanie przelewów przed otrzymaniem od nas mailem potwierdzenia zawarcia transakcji określającego termin realizacji i kwotę jaką należy wpłacić na nasze konto.

Dane potrzebne do realizacji przelewu:

F.H. BIG-TOM

Krakowska 8

33-100 Tarnów

konto Inteligo: 50 1020 5558 1111 1573 9710 0209


 1. Wszystkie zakupione u nas towary wysyłamy najpóźniej 24 godziny po wpłynięciu pieniędzy na konto, w przypadku przesyłki za pobraniem 24 godzin po potwierdzeniu zamówienia(z wyjątkiem dni wolnych od pracy, sobót i niedziel). 
  Jeżeli przy odbiorze okaże się że opakowanie jest uszkodzone lub zachodzi podejrzenie ingerencji osób trzecich, należy w obecności kuriera sporządzić protokół uszkodzenia przesyłki  i niezwłocznie skontaktować się z nami.
 2. Wszystkie dane osobowe klienta są poufne, nie są one udostępniane żadnym innym firmom ani osobom trzecim. Za zgodą Klienta Hurtownia zastrzega sobie prawo do przetwarzania danych osobowych zawartych w formularzu zamówienia dla potrzeb realizacji działań marketingowych (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883).