Witaj, Zaloguj

Kategorie

Pure Sex

Pure Sex

Hiszpańska mucha Pure Sex 15 ml

Więcej szczegółów

Pure Sex to bardzo silny środek podniecający w postaci hiszpańskiej muchy. Skutecznie wywołuje podniecenie u Pań i Panów. Opracowany w najnowszej technologii skład preparatu może wzmagać i przyspieszać pożądanie seksualne, co zdecydowanie ułatwia zbliżenie seksualne.

Odpowiednio dobrana dawka L-argininy wpływa na swobodny dopływ krwi do narządów płciowych, co dodatkowo zwiększa wrażliwość na bodźce seksualne u obojga partnerów, Panie poczują niesamowite podniecenie, a Panowie doświadczą wzmocnienia erekcji.

Pure Sex nie tylko wywołuję ochotę na seks u kobiet ale również podnosi libido, efektem tego jest mniejsze zmęczenie oraz większe rozluźnienie u osoby zażywającej produkt.
PureSex to bez wątpienia najskuteczniejszy i najmocniejszy afrodyzjak dostępny legalnie na rynku Polskim.

Starannie opracowany skład sprawia, że hiszpańska mucha jest w pełni bezpieczna w spożyciu.

SPECYFIKACJA:
Opakowanie: Szklana buteleczka o pojemności 15 ml

Data ważności: minimum 1 rok

Produkcja w UE

Przeznaczony dla osób dorosłych

Stosowanie: Należy dolać około 15 kropel do napoju nie mniej jak 30 minut przed planowanym stosunkiem. Można dodawać do alkoholu, nie należy dodawaniu do gorących napojów - może utracić ważne składniki, zalecane jest stosowanie z napojami chłodnymi lub alkoholem. W przypadku niewystarczającej siły działania zaleca się zwiększanie ilości kropel.